• 27 lipca 2014
  • wyświetleń: 2276

Kolarze wygrali wyścig w Malcu

27.07.2014 odbył się XIV Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty.Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie szosowym.VIII Memoriał Andrzeja Piechaczka.

W wyścigu żaków nasza Małgosia Manowska zajęła drugie miejsce. Edyta Gołek po solowej akcji wygrała w kategorii młodziczki.W młodzikach bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy Michał Wenglorz wygrał , drugi był Piotr Marcoń , a dziewiąty był Michał Szklanny.

W juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 2 miejsce. W juniorach młodszych w 5-osobowej ucieczce znaleźli się nasi kolarze Kacper Piechaczek i Mateusz Manowski.Wygrał Kacper Piechaczek, czwarty był Mateusz Manowski, Paweł Lubowiecki był dwudziesty piąty.W juniorkach Joanna Szklanny zajęła trzecie miejsce.W orlikach Paweł Gruszczyk zajął drugie miejsce natomiast Adam Koryczan zajął czwarte miejsce. W elicie nasz Grzegorz Pawlak zajął 6 miejsce a dziewiąte miejsce zajął Krzysztof Piechaczek.